Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nasze archiwum
Znaleziono 15 informacji. Wszystkie poniżej.

Moja firma – Start! »
Tekst opublikowany 2012-06-22, opracowanie red.
Polska Izba Młodych Przedsiębiorców LOM Wrocław oraz Agencja Rozwoju Regionalnego „AGROREG” S.A. w Nowej Rudzie informują, że od 25 do 29 czerwca 2012 roku zostanie przeprowadzona rekrutacja uzupełniająca dla kobiet w projekcie „Moja firma – Start!”

Zbliża się Polcon 2012 »
Tekst opublikowany 2012-06-19, opracowanie red.
Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich miłośników fantastyki. Pod koniec sierpnia, pierwszy raz we Wrocławiu, zostanie zorganizowany Polcon 2012, czyli Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki. Wśród wielu zaproszonych gości znaleźli się Erich von Daniken i Andrzej Sapkowski. Od dziś czynne jest wrocławskie biuro konwentu.

Wrocławski Bieg Nadziei »
Tekst opublikowany 2012-06-16, opracowanie red.
Rozpoczęły się zapisy do Wrocławskiego Biegu Nadziei, który odbędzie się 30 czerwca w sobotę. Bieg oraz towarzysząca mu impreza na Stadionie Olimpijskim ma na celu zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorego na raka wrocławskiego studenta Kuby Piśmiennego. Organizatorzy zapewniają uczestnikom i kibicom kosmiczne przeżycia rodem z Gwiezdnych Wojen oraz wegetariański poczęstunek prosto z Indii.

Sokoły powracają »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie red.
Osiem młodych sokołów wędrownych zamieszkało dzisiaj w sztucznych gniazdach na terenie Nadleśnictwa Żmigród. Te drapieżniki są jednym z najrzadszych gatunków w Polsce.
Zdjęć: 7  

Jak wybrać dom opieki dla bliskiej osoby? »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie red.
Nie każdy ma możliwość zapewnienia bliskiej, starszej lub chorej osobie właściwej opieki w domu rodzinnym. Zazwyczaj, w takiej sytuacji opiekun zaczyna myśleć nad skorzystaniem w usług domu opieki. Instytucji oferujących opiekę nad osobami starszymi lub niesamodzielnymi jest coraz więcej. W obliczu starzenia się społeczeństwa w wymiarze globalnym zapotrzebowanie na tego typu usługi społeczne będzie wzrastać. W jaki sposób wybrać dom opieki i co powinniśmy wziąć pod uwagę – doradzają eksperci Tena Solutions

II Jarmark Ziemi Ząbkowickiej »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie red.
Zapraszamy wszystkich na doskonałą zabawę do Barda, czyli na II Jarmark Ziemi Ząbkowickiej.

Taaakie ryby! »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie UMiG
W niedzielny poranek nad zalewem Topola odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci organizowane w ramach Dnia Dziecka przez Koło PZW Ząbkowice Śląskie.

Gorąca rywalizacja »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie red.
Strażacy gminnych jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej nie próżnowali – w niedzielę odbyły się zawody pożarnicze, w których rywalizowały ze sobą dwie gminy: Ząbkowice Śląskie oraz Ciepłowody.

Krasiejów 2012  »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie Przedszkole Publiczne nr 2
5 czerwca grupa 6-latków z Przedszkola Publicznego Nr 2 pod opieką pań: Bożeny Tracz i Jolanty Kurandy wyruszyła na ciekawą i niezwykle pouczającą wycieczkę do parku jurajskiego w Krasiejowie.

Goście z Niemiec »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie UMiG
Ponad 40-stu byłych mieszkańców Ząbkowic Śląskich, którzy przyjechali z Niemiec, gościło w naszym mieście.

Szkoła bez przemocy »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie UMiG
6 czerwca w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śląskich obchodzono Dzień Szkoły bez Przemocy oraz Dzień Dziecka. W tym dniu gimnazjaliści przyszli do szkoły poprzebierani: klasy I i II w kolorach wylosowanych przez swoich wychowawców oraz klasy III jako kibice Euro 2012.

Olimpiada Przedszkolaka i Senioriada »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie UMiG
Przedszkolaki i seniorzy aktywnie spędzili pierwszą czerwcową sobotę. W tym dniu, w Hali Sportowej Słoneczna oraz na przyległym jej terenie odbyły się dwie imprezy - Olimpiada Sportowa Przedszkolaków 2012 oraz międzypokoleniowy festyn rekreacyjno sportowy – Senioriada.

Muzyka z serca »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie UMiG
Za nami już X Festiwal Piosenki Religijnej. 5 i 6 czerwca dzieci i młodzież z ząbkowickich szkół i przedszkoli prezentowały swoje talenty wokalne w Ząbkowickim Ośrodku Kultury.

Wsparcie dla firm »
Tekst opublikowany 2012-06-11, opracowanie UMiG
Po raz kolejny burmistrz Marcin Orzeszek zaprosił przedstawicieli lokalnego biznesu na spotkanie, które miało miejsce w Urzędzie Miejskim w dniu 5 czerwca.

Dni i noce Krzywej Wieży »
Tekst opublikowany 2012-06-04, opracowanie red.
Zbliża się czas wakacyjnych i gorących imprez. Przed nami DNI I NOCE KRZYWEJ WIEŻY – 13-14 lipca miasto emanować będzie pozytywną energią. Świętuje największa atrakcja Ząbkowic Śląskich – Krzywa Wieża, świętujmy razem z nią! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Dzisiaj
Piątek 19 lipca 2024
Imieniny
Alfreny, Rufina, Wincentego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl


OtoZabkowice.pl © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl